Prindi

Ettevõtjale ja koostööpartnerile

LAE ALLA EBSi korporatiivbrošüür "Kuidas saab EBS teie ettevõttele kasulik olla?" SIIT!

Vaata Ettevõtluse õppetooli pakutavaid teenuseid SIIT!

EBSil on pikk koostöötraditsioon nii Eesti kui ka välismaiste ettevõtetega. EBSi akadeemiline koosseis ja praktikutest koostööpartnerid konsulteerivad igapäevaselt nii era- kui avalikku sektorit. Meie eesmärk on teenindada parimalt Teie vajadusi ja võimalusel viia kokku osapooled, kes leiaksid sünergilise koostöö.

Pakume ettevõtetele järgmisi koostöövõimalusi:

  • Õppekava vastavalt Teie vajadustele
  • Täienduskoolitused juhtidele
  • Juhtimisuuringud
  • Praktika- ja tööpakkumiste vahendamine
  • Rahvusvaheliste tudengite rakendamine ettevõtte arendustegevusse
  • Nõustamine organisatsiooni ja personali arendamisel
  • Tasemeõpe
  • Avatud ülikool

 


Praktika- ja tööpakkumiste vahendamine

Aitame leida väärt töötaja  nii Eesti kui ka välistudengite seast. EBSis õpib statsionaarses õppes üle 200 välistudengi. Kõige rohkem üliõpilasi tuleb Prantsusmaalt, Itaaliast ja Saksamaalt, kuid esindatud on ka sellised riigid nagu Austraalia, Kreeka, Venemaa, Türgi jt.

Vahetusüliõpilased, kes õpivad EBSis kas ühe semestri või terve õppeaasta, on pärit mitmetest väga tugevatest ülikoolidest. Nimetada võiks selliseid ülikoole nagu Monash University Austraalias, Bordeaux Management School Prantsusmaal, Kölni ülikool Saksamaal, Moskva Riiklik Ülikool Venemaal ja Middle East Technical University Türgis.

Välistudeng toob ettevõttesse uut know-how’d ja rikastab kultuuriliselt teie meeskonda. Temast võib saada ekspordisaadik,  tänu kellele on võimalik leida sihtturul häid kontakte.

Hea koostööpraktika on olnud ka tudengite värbamine ettevõtte nimelistele stipendiumitele, mille näol saab ettevõtte omale noore kolleegi, kes saab oma kodutöid teha vastava ettevõtte näitel ja rikastada seeläbi oma uute lähenemistega igapäevatööd. 

Praktika- ja tööpakkumiste edastamiseks võtke palun ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel 6 651386.
Võimalusel võite lisada ka tööpakkumise üle-eestilisse tudengiveebi töö- ja praktikapakkumiste alamlehele.