Prindi

EBS Kammerkoor

1998. aasta suvel asutati EBS Segakoor, millest sai hiljem EBS Kammerkoor. Täna on koori puhul tegu sõpruskonnaga, keda iseloomustab hea huumorimeel ja tahe tegeleda laulmisega võimalikult professionaalsel tasemel. Lauljate seas on nii EBSi vilistlasi, töötajaid kui ka üliõpilasi ja lisaks meeleolukatele proovidele toovad lauljaid kokku regulaarselt toimuvad koorilaagrid, esinemised EBSi ava- ja lõpuaktustel ning koorikonkursid nii Eestis kui ka välismaal.

Traditsiooniliselt toimub igas detsembris jõulukontsert koos külalisesinejaga, kelleks on olnud teiste seas nii Maarja-Liis Ilus, Chalice, Ott Lepland, Uku Suviste kui Siiri Sisask. 

Dirigendid on Kersti Seitam ja Tõnno Piigli.

Kui oled sopran, alt, tenor, bass või lihtsalt laulmist armastav EBSikas, ootame Sind meie ridadesse, et tekitada kooskõla ja harmooniat nii laval kui lava taga!

Kooriproovid toimuvad EBSi aulas (IV korrus) teisipäeviti kell 18.00-21.00.

Kui Sul on küsimusi, kirjuta või helista julgelt: Anu Vunk, alt; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; +372 56 941 800

KOOR keskele plakatile

Miks liituda EBS Kammerkooriga? 

  • Meil on suurepärane seltskond ja maailma parimad dirigendid!
  • Meie koosviibimised on täis hingelisi elamusi, nakatavat nalja ja annavad alati energiat ning häid emotsioone!
  • EBS Kammerkoori tuntakse Eesti koorimaastikul hea taseme ja huumorimeele järgi ;)
  • Meie koorilaagrid ja koorireisid on täis eneseületusi, kuid neid võib siiski pidada parimaks puhkuseks!
  • Lisaks EBSi ava- ja lõpuaktustele anname igal aastal ühe Eesti staariga suure jõulukontserdi, osaleme konkurssidel ja festivalidel üle Euroopa!
  • Oleme esinenud pea kõikidel Eesti suurimatel lavadel, sh Estonias, Rock Cafes, Vabaduse Platsil, Raekoja platsil, Vene Kultuurikeskuses, Lauluväljakul ja selle Klaassaalis ning ka mitmetel saunalavadel üle kogu Eesti. Jätkame lavade vallutamist ka edaspidi!
  • Oleme osalenud mitmetes teleproduktsioonides:  ETV Tõuse ja Sära, ETV Laulupeo ülekanne 2014, TV6 Volbri Triangel kontsertsalvestus, ETV Ringvaade.
  • Mitmel korral oleme käinud ka stuudios salvestamas ning meie hääled kõlavad mitmetes raadiojaamades.
  • Paljud lauljad on juba vilistlased ning tegelevad muu hulgas suurklientide finantsnõustamisega, müügijuhtimisega, turundamisega, ettevõtlusega, riigiasutuse juhtimisega, raamatupidamisega ja pulmasalongi pidamisega.
  • On vägagi tõenäoline leida meie hulgast endale häid koostööpartnereid ja kliente! Ja kindlasti jagavad vanemad olijad meeleldi oma teadmisi ja kogemusi nii muusikast kui ka elust, ärist ja õppmisest ning annavad väärt nõu, ideid ja sisendit nii kodutöödeks kui muuks eluks vajalikuks.

Koor lisapilt plakatile