Prindi

Arturi ja Mareki edulugu

brothers port webNimi: Marek ja Artur Falgot
Õpitud eriala: Ettevõtlus ja ärijuhtimine
Saadav kraad: BA
Praegune töökoht: Iseenda tööandjad

Kelleks soovisite suureks kasvades saada? DJ-ks ja edukaks muusikaärinduses.

Milline on Teie edu moto? Tee seda, mida armastad!

Millist raamatut soovitaksite igal EBSikal lugeda? Richard Branson' i "Like a Virgin’".

Millega Te tööalaselt tegelete?
Meie põhitegevuseks on muusika mängimine erinevatel Eesti ning välisriikide üritustel, muusika produtseerimine ning ürituste korraldamine, turundamine ja läbiviimine. Antud tegevus ja muusika üldiselt erinevast küljest on pakkunud meile huvi juba noorena ning just keset muusikat ning kogu loomevaldkonda tunneme me end väga hästi, inspireerituna, motiveerituna ja teotahet täis, kuna saame tegeleda sellega, mis meeldib.

Miks valisite õpinguteks just EBSi?
EBSi valik oli üks ja ainuõige, kuna kogu Baltikumis leidsime vaid ühe kooli, mis pakkus ärialast õpet koos muusikaärinduse ja loomevaldkonna poolega, mistõttu ka selle ülikooli kasuks otsustasime. Tahtsime end lisaks loometööle ka ärivaldkonnas harida ning teadsime, et see tuleb tulevikus kindlasti vaid kasuks. Muidugi ei saa mainimata jätta ka olulist kontaktvõrgustikku, mida EBSis õppides luua ja kasutada saab.

Mis on olulisim, mille EBSist enda jaoks kaasa saite?
Olulisimaks peame tutvusi, suurepäraseid lugusid elust enesest, uusi teadmisi ja suurepäraseid kolleege.

Millisele inimesele on EBS mõeldud?
EBS on mõeldud inimesele, kes tahab olla oma elus edukas ning kellel on huvi end ka äriliselt harida Eesti parimas ärikoolis ning parimate õppejõudude käe all!

Millise soovituse annaksite kaasa praegustele EBSikatele?
Soovitame võtta ülikoolist kaasa kõik uued teadmised ja õppejõudude näited elust enesest. Muidugi soovitame ka rohkelt suhelda oma kaastudengite ehk tulevaste kolleegidega ning olla üksteisega ühenduses ka peale õpingute lõppemist.