Prindi

Rahvusvaheline koostöö

EBSi visiooniks on saada Baltikumi kõige tunnustatumaks rahvusvaheliseks äriülikooliks. Lisaks 70 partnerülikoolile ning kuuluvusele  mitmetesse rahvusvahelistesse võrgustikesse, on EBS kaasatud ka mitmetesse eriilmelistesse projektidesse. 

Lead4Skills

Lead4Skills

Skilled Business Leaders for Skilled Europe” (edukad eestvedajad edukale Euroopale) on Erasmus+ programmist kaasrahastatud projekt, mis ühendab 8 organisatsiooni 7st riigist. Selle ELst kaasrahastatud projekti tegevused on suunatud kõrgkoolidele ning juhtidele-praktikutele. Projekti raames valmib rahvusvaheline CEEMAN-i poolt juhitud uuring "Dünaamiliste ühiskondade juhtimise arenguvajadused", ning eraldi vaid Eesti ettevõtete juhtimisväljakutseid tutvustav raport. Lisaks töötatakse välja juhised õppekava arendamiseks ning õppematerjalid ja töövahendid juhtimise õpetamiseks kõrgkoolides. 
EBSis on projekti koordinaator Marge Sassi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

HEISE

Erasmus+ programmi kuuluv kõrgharidusinistitutsioonide ühiskondliku kaasatuse projekt lühendiga HEISE (Higher Education Institutions for Societal Engagement) on ellu kutsutud loomaks kõikehõlmav hariduslik mudel, mis baseerub kogemuslikul ja probleemilahenduspõhisel õppel ning mille läbi oleks võimalik suurendada kõrgharidusinstitutsioonide ühiskondlikku kaasatust. Kõrgharidusinstitutsioonid mängivad noorte inimeste harimisel võtmerolli ka ühiskonna ja kultuuris peituvate väärtuste osas, andes neile olulisi oskusi ühiskonda lõimuda. Edu eelduseks on kõrgharidusinstitutsioonide õpetajate ja õpilaste oskus suurendada kultuuridevahelist mõistmist ja ühiskondlikku kaasatust.
EBSis on projekti koordinaator Marge Sassi (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.e

erasmuslogo mic 1